Vanilkový balíček Premium

Vanilkový balíček Premium

Výhodný balíček vanilkových produktů Premium obsahuje:

  • vanilku mletou 10g
  • 2x vanilkový Cake mix
  • vanilkový lusk Madagaskar Premium
  • vanilkovou pastu 60g
  • vanilkový cukr 80g
  • vanilkovou sůl 30g
  • vanilkový extrakt silný 10ml a jemný 20ml

od 1.890 1.560 

Nakupte více kusů a ušetřete

Skladem

U Vás doma již do dvou pracovních dnů

Doprava zdarma

Nakupte nad 1 200 Kč a máte dopravu zdarma

Odesíláme ihned

Vaši objednávku vyřídíme následující pracovní den. Při nákupu do 9:00 již dnes

Velkoobchodní nabídka

Pro nabídku velkoobchodních cen nás kontaktuje na email [email protected]

Popis produktu

Vanilkový lusk z Madagaskaru
Zrníčka nebo celé lusky vanilky se používají jako přísada do sladkých jídel, především moučníků, koláčů, dezertů, cukroví, zmrzliny, krémů, šlehačky, čokolády, pudinků apod. Použít se dá i k aromatizaci studených omáček, mléka nebo řady nealkoholických i alkoholických likérů. Využít se však dají nejen na výrobu sladkostí, ale hodí se i k rybám, plodům moře, drůbeži a k přípravě dalších pochoutek dle vkusu a chuti každého z Vás. Lusky dodáváme vakuově balené.

Mletá vanilka
Používá se všude tam, kde se používají vanilkové lusky. Jako přísada do sladkých jídel, především moučníků, koláčů, dezertů, cukroví, zmrzliny, krémů, šlehačky, čokolády, pudinků a podobně. Stačí přidat i malá špetka mleté vanilky  k provonění studených omáček, mléka nebo řady nealkoholických i alkoholických likérů, kompotů a marmelád. Využít se však dá nejen na výrobu sladkostí, ale hodí se i k rybám, plodům moře, drůbeži a k přípravě dalších pochoutek dle vkusu a chuti každého z Vás. Nejen s ohledem na ekologii, ale i pro dlouhotrvající uchování všech cca 300 aromatických látek dodáváme balené ve skle.

Vanilkový Cake Mix
Bezlepková směs na pečení vanilkových moučníků, která je namíchaná z rozemletých  vanilkových lusků, čerstvě umleté rýžové, bramborové a kukuřičné mouky a dalších přísad. Receptura byla vyvinuta ve spolupráci s odborníky a neobsahuje žádné konzervační látky. Je vhodná pro celiaky.  Směs je velice oblíbená pro svoji jednoduchou přípravu, kterou zvládne téměř každý.

Vanilková pasta
Chuťově výrazná, voňavá pasta plná vanilkových semínek, připravená z našich prvotřídních vanilkových lusků a extraktu. Vhodná je pro přípravu a dochucení dezertů, krémů, zmrzlin, jogurtů, šlehačky, smoothie, kávy, horké čokolády a dalších pochoutek. Neodolatelnou chuť dodá jak teplým tak studeným pokrmům. Největší výhodou pasty je její okamžité použití bez pracného naříznutí lusku a následného vyškrábání semínek.  Pasta má medovou konzistenci.

Vanilkový cukr
S 10% podílem té nejkvalitnější mleté vanilky z Madagaskaru. Základ tvoří kvalitní nerafinovaný třtinový cukr.

Vanilková sůl
S 10% podílem té nejkvalitnější mleté vanilky z Madagaskaru. Základ tvoří nejkvalitnější mořská sůl bohatá na minerály.

Vanilkový extrakt silný
Chutí i vůní výrazný vanilkový extrakt, vytvořený macerováním prvotřídních
vanilkových lusků v poměru 300g vanilky na 1litr 96% alkoholu.

Vanilkový extrakt jemný
Vytvořený macerováním prvotřídních vanilkových lusků v poměru 200g vanilky na 1litr 37% alkoholu je z našich extraktů chuti nejjemnější a nejméně intenzivní.

Dovozce: Vanilla Bay, Eva Aulíková, kpt. Nálepky 620, Třebíč